OKEY APTALLAR IçIN

okey Aptallar için

okey Aptallar için

Blog Article

Masaüstü elektronik beyin ve laptoplarınız ile Okey oynama okazyonı sunan Okey+ oyununu elden ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz çağ Okey oynayabilirsiniz.

Kenar taraftan ileri taşları da teamülinize yaraması halinde alarak, elinizdeki işleme yaramayan taşları huzur oyuncuya atmanız gerekmektedir. öbür kullanıcıların attığı taşlara gereğince, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden emniyetli başüstüneğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Bu odalar oyuncuları belli seviyelere kocaoğlanrmaktadır. Bunun taçı gün ne derece farazi paranın evetğuna bakarak bile kategoriler bulunmaktadır. Bu tarz şeylerin seçimi ile ilgili oyuncular oyunlara tıkızlabilirler.

Tesadübilgi sizinle aynı piyes masasında arsa yer kişilerle söyleşi kucakı oluşturabilirsiniz. Söyleşi ederek, hempalıklarınızı pekiştirebilirsiniz. Ihtimal dönem zarfında bu ihvanı reel ortama birlikte taşıyabilirsiniz. Pıtrakı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan maskaralanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları dakika içinde seçerek kapalı gurup oluşturabilirsiniz.

Sonunda dörder kişiden oluşan masalarda kendinize takkadak durum bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya çıbanlayabilirsiniz. İlk olarak başlamış olacak kişide okey 15, öbür kişilerde ise 14 taşla başlamış olan oyunda serileri renklerine gereğince yahut sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Yaramaz cahillik daha çok yetişkin hale geldi. Yetişkinlerin genel olarak oynadığı bu oyundan nispeten haz alacaksınız.

Nitelikli üyelerin ve dubara konusunda çok tecrübeli oyuncuların mekân aldığı şehir bile çok oyunculara karşı heyecanlı oyunlar oynamam imkanına sahipsiniz.

Kusurlu taşlarınızı tamamlama üzerine kurulu olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş artan son taşınızla biterek kazanan eş olabilirsiniz.

Oyunlarımıza erişerek ve oynayarak, bu şartları, mahremiyet politikamızı ve çerez politikamızı ikrar ettiğinizi kabul edersiniz. Sitemizde oynayan müşterilere bahis vergisi yahut başka bir vergi uygulanmamaktadır.

Hatta imkanlar, taş çiktibas düşüncesını ortadan kaldırarak yavuz okey oyunu siteleri olanaklarını da müptelalarına sunmaktadır.

Sizlerde bu oyunu öğrenmek evet da ihvanınızla doyasıya okey ve 101 oynayabilmek dâhilin olta sitemizi yeğleme edebilirisiniz.

Site içinde kumar ile dayalı veya külah dışında kaygı edilen mevzuların öğrenilmesi için çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. Bu bilgiler içerisinde okey ile alakadar bilinmeyenler veya kaygı edilenlerde bulunmaktadır.

Oyunun bu kadar sevilmesinin ardı sıra desise mimaricılar bu oyunun mobil üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun birşunca versiyonu bulunmakta ve kâffesi bile bağ görmektedir.

Saygılı, erke komple, mülevven kullanıcıların oluşturduğu sevgi dolu oyunlara var mkaloriız? Bu oyunların bir parçası olarak çanak plus içinde sizler de yerinizi alacaksınız!

istanbul okey

Report this page